Produkter

Her kan du se vårt brede utvalg av produkter innenfor våre ulike avdelinger.

Kontaktdemper SC/APC

7 varianter

Fiberrør DBS 12/10mm

7 varianter

Fiberrør DBS 14/12mm

Kabelskjøt Offshore

3 varianter

Kabelskjøt Offshore 1kV som inneholder faseslanger, ytterslange, isolasjonsrør, strips, renseserviett, pussepapir, montasjeveiledning. Leveres ikke med skjøtehylser.

E-verksskjøt 3-4 leder inkludert skruhylser og mellomslange

6 varianter

E-verksskjøt komplett som inneholder faseslanger, mellomslange, ytterslange, mastik, renseserviett, pussepapir, montasjeveiledning og 4 stk skruskjøtehylser Al/Cu.  For plastisolert kabel, som for eksempel: PFXP, TFXP, PFSP-TFXP. Brukes også som overgang. Halogenfri.

Sjakkel - Buet

1 variant

Utførelse i henhold til IEC 61284. Produsert i stål, smidd og varmforsinket. Bolt sikret med mutter og splint.

Ingen produktbilde tilgjenglig

E-verksskjøt 5 leder inkludert skruhylser og mellomslange

2 varianter

E-verksskjøt komplett som inneholder faseslanger, mellomslange, ytterslange, mastik, renseserviett, pussepapir, montasjeveiledning og 5 stk skruskjøtehylser Al/Cu.  For plastisolert kabel, som for eksempel: PFXP, TFXP, PFSP-TFXP. Brukes også som overgang. Halogenfri.

Kabelskap sikringslister

5 varianter

Fiberrør DBS 14/10mm

8 varianter

Multimode Adaptors

12 varianter

Fiberrør DBS 16/10mm

2 varianter

Krympeskjøt 3-leder med mellomslange

6 varianter

Krympeskjøt som inneholder faseslanger, mellomslange, ytterslange, smergelpapir, fortinnet kobbernett, kontaktfjær, renseserviett og montasjeveiledning. For plastisolert kabel, som for eksempel: PFSP, TFSP. Halogenfri.

Singlemode Adaptors

13 varianter

Krympehylser

8 varianter

Krympehylser med lim, for beskyttelse av fiberskjøt. Våre krympehylser holder høy kvalitet, og har svært gode smelteegenskaper. Krympehylsene leveres i forskjellige lenger og diametere for å tilpasses alle typer applikasjoner.  Testet og godkjent i samsvar med TELCORDIA GR-1380-CORE.

Blåsefiber EPSU MM OM3/4

8 varianter

Blåsefiber EPSU SM G657A1

6 varianter

Sjøkabel

6 varianter

Jordkabel CLT

1 variant

Kanalkabel

14 varianter

Duplex LC/UPC-LC/APC G657A

10 varianter