Fibersnor kundetilpasset Singelmodus

4 varianter

4 varianter

Abonnentkabel 1xSC-åpen 15m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923455

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Abonnentkabel 1xSC-åpen 30m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923456

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Abonnentkabel 1xSC-åpen 50m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923457

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Abonnentkabel 1xSCA-åpen 15m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923458

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Abonnentkabel 1xSCA-åpen 30m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923459

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Abonnentkabel 1xSCA-åpen 50m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923460

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.
Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xLC-åpen 30m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923462

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.
Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xLC-åpen 50m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923463

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.
Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xLCA-åpen 15m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923464

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.
Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xLCA-åpen 30m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

6923465

Konnektert kabel for legging innendørs mellom vegg- eller skjøteboks og hjemmesentral (CPE) hos abonnent. Vår serie med kundekabel har lav dempning og lav refleksjon. Kabelen produseres med CORNING G657B2 fiber og testes i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE standarden. Kabelen er hvit, halogenfri, brannhemmende med ytterdiameter 4mm, fås med 1F eller 2F og med SC eller LC konnektor. De er ID merket med et unikt nummer og har full sporbarhet samt individuell måleprotokoll.

Fiberhale SM LC/UPC 1.5m 6 pk G652D Blå 900µm LSZH FTTx

9104015

Fiberhale SM SC/APC 1.5m 6 pk G652D Blå 900µm LSZH FTTx

9104016

Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xSC/UPC 10m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

9104090

Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xSC/UPC 25m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

9104093

Ingen produktbilde tilgjenglig

Abonnentkabel 1xSC/UPC 75m Preterm 4,0mm G657A2 hvit LSZH

9104097