Fiberhale Singelmodus

Fiberhale (pigtail), multimodus OM1, OM2, OM3 og OM4 med en preterminert kontakt.
Skjøtes mot en fiberoptisk kabel. Alle produktene er av høyeste kvalitet,
ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuell måleprotokoll.

Fiberhale SM G652D m/hylser

Fiberhale SM

8 varianter

Ingen produktbilde tilgjenglig

Fiberhale SM SC/APC 1,5m 6 pk G657A Gul 900µm LSZH

6923167

Ingen produktbilde tilgjenglig

Fiberhale SM LC/APC 1,5m 6 pk G657A Gul 900µm LSZH

6923168

Fiberhale SM SC/UPC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH

6923173

Fiberhale SM SC/APC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH

6923174

Fiberhale SM LC/UPC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH

6923175

Fiberhale SM LC/APC 1,5m 12 pk G657A S12 900µm LSZH

6923176

Fiberhale SM SC/UPC 1m G657A Gul 900µm LSZH

6977420

Melbye sine fiberhaler har lav demping og lav refleksjon. Alle fiberhalene er produsert med CORNING G657A fiber og målt i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE-standarden. Kappen er av halogenfri og flammehemmende plast. Alle fiberhaler er markert med et unikt ID-nummer, og har full sporbarhet. Individuell måleprotokoll følger med alle fiberhaler. Leveres både som enkeltforpakning og i vår populære 6-pakning. Vi kan også tilby fiberhaler med andre kontakter om det er ønskelig.

Fiberhale SM SC/APC 1m G657A Gul 900µm LSZH

6977421

Melbye sine fiberhaler har lav demping og lav refleksjon. Alle fiberhalene er produsert med CORNING G657A fiber og målt i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE-standarden. Kappen er av halogenfri og flammehemmende plast. Alle fiberhaler er markert med et unikt ID-nummer, og har full sporbarhet. Individuell måleprotokoll følger med alle fiberhaler. Leveres både som enkeltforpakning og i vår populære 6-pakning. Vi kan også tilby fiberhaler med andre kontakter om det er ønskelig.

Fiberhale SM LC/UPC 1m G657A Gul 900µm LSZH

6977422

Melbye sine fiberhaler har lav demping og lav refleksjon. Alle fiberhalene er produsert med CORNING G657A fiber og målt i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE-standarden. Kappen er av halogenfri og flammehemmende plast. Alle fiberhaler er markert med et unikt ID-nummer, og har full sporbarhet. Individuell måleprotokoll følger med alle fiberhaler. Leveres både som enkeltforpakning og i vår populære 6-pakning. Vi kan også tilby fiberhaler med andre kontakter om det er ønskelig.

Fiberhale SM LC/APC 1m G657A Gul 900µm LSZH

6977423

Melbye sine fiberhaler har lav demping og lav refleksjon. Alle fiberhalene er produsert med CORNING G657A fiber og målt i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE-standarden. Kappen er av halogenfri og flammehemmende plast. Alle fiberhaler er markert med et unikt ID-nummer, og har full sporbarhet. Individuell måleprotokoll følger med alle fiberhaler. Leveres både som enkeltforpakning og i vår populære 6-pakning. Vi kan også tilby fiberhaler med andre kontakter om det er ønskelig.

Fiberhale SM SC/UPC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser

6977462

Fiberhale, singlemode G657A. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2. Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levereres med individuell måleprotokoll. Med 45 mm påmonterte skjøtehylser (2.4 mm krympet). Dempning UPC (IL): ≦ 0,2dB Dempning APC (IL): ≦ 0,3dB Refleksjonsdempning UPC (RL): > 55dB Refleksjonsdempning APC (RL): > 65dB Drifttemperatur: +85°C till -40°C Lengde: 1 m Farge: Gul eller 12 farger, EIA/TIA Forpakning: 12-pakk blister

Fiberhale SM SC/APC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser

6977463

Fiberhale, singlemode G657A. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2. Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levereres med individuell måleprotokoll. Med 45 mm påmonterte skjøtehylser (2.4 mm krympet). Dempning UPC (IL): ≦ 0,2dB Dempning APC (IL): ≦ 0,3dB Refleksjonsdempning UPC (RL): > 55dB Refleksjonsdempning APC (RL): > 65dB Drifttemperatur: +85°C till -40°C Lengde: 1 m Farge: Gul eller 12 farger, EIA/TIA Forpakning: 12-pakk blister

Fiberhale SM LC/UPC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser

6977464

Fiberhale, singlemode G657A. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2. Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levereres med individuell måleprotokoll. Med 45 mm påmonterte skjøtehylser (2.4 mm krympet). Dempning UPC (IL): ≦ 0,2dB Dempning APC (IL): ≦ 0,3dB Refleksjonsdempning UPC (RL): > 55dB Refleksjonsdempning APC (RL): > 65dB Drifttemperatur: +85°C till -40°C Lengde: 1 m Farge: Gul eller 12 farger, EIA/TIA Forpakning: 12-pakk blister

Fiberhale SM LC/APC 1.0m 12pk G657A Gul LSZH inkl hylser

6977465

Fiberhale, singlemode G657A. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2. Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA/TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE/GR-63. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levereres med individuell måleprotokoll. Med 45 mm påmonterte skjøtehylser (2.4 mm krympet). Dempning UPC (IL): ≦ 0,2dB Dempning APC (IL): ≦ 0,3dB Refleksjonsdempning UPC (RL): > 55dB Refleksjonsdempning APC (RL): > 65dB Drifttemperatur: +85°C till -40°C Lengde: 1 m Farge: Gul eller 12 farger, EIA/TIA Forpakning: 12-pakk blister
Ingen produktbilde tilgjenglig

Fiberhale SM SC/APC 1,5 m 6 pk Gul, 1.5m, G.652.D

7120030

Fiberhale SM LC/APC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx

9104011

Fiberhale SM LC/UPC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx

9104014

Fiberhale SM SC/APC 1.5m 6 pk G657A Hvit 900µm LSZH FTTx

9104017