Fibersnor Singelmodus Simplex

Fibersnor (patchekabel) Simplex  for sammenkoblinger i fiberoptiske nett.

Fibersnorene er produsert med CORNING G657A fiber og kontrollmålt i henhold til TELCORDIA GR-326-CORE-standarden.

Ytterkappe er gul, halogenfri og brannhemmende.

Fibersnorene er markert med et unikt ID nummer, har full sporbarhet og individuell måleprotokoll.

Fibersnor SM SC-LC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

6977150

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 1m G657A Gul 2mm LSZH

6977151

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 2m G657A Gul 2mm LSZH

6977152

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 3m G657A Gul 2mm LSZH

6977153

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 4m G657A Gul 2mm LSZH

6977154

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 5m G657A Gul 2mm LSZH

6977155

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 7,5m G657A Gul 2mm LSZH

6977156

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 10m G657A Gul 2mm LSZH

6977157

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 15m G657A Gul 2mm LSZH

6977158

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.

Fibersnor SM SC-SC 20m G657A Gul 2mm LSZH

6977159

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/UPC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

6977160

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 1m G657A Gul 2mm LSZH

6977161

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 2m G657A Gul 2mm LSZH

6977162

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 3m G657A Gul 2mm LSZH

6977163

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 4m G657A Gul 2mm LSZH

6977164

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 5m G657A Gul 2mm LSZH

6977165

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 7,5m G657A Gul 2mm LSZH

6977166

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 10m G657A Gul 2mm LSZH

6977167

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 15m G657A Gul 2mm LSZH

6977168

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.
Fibersnor SM SC-SC/A 0,5m G657A Gul 2mm LSZH

Fibersnor SM SC-SC/A 20m G657A Gul 2mm LSZH

6977169

Fibersnor singlemodus G657A med gul 2mm simplekskabel og SC/UPC-SC/APC-kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1 / 2 og flammehemmende i henhold til IEC 60332-2-2.  Oppfyller kravene i IEC 61300, EN186000-1, EIA / TIA-455 og TELCORDIA GR-326-CORE / GR-63.  ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og levert med individuelle måleprotokoller.