Produkter

Her kan du se vårt brede utvalg av produkter innenfor våre ulike avdelinger.

Fiberrør DBS 16/10mm

2 varianter

Duplex SC/APC-LC/APC G657A

10 varianter

Singlemode Adaptors

13 varianter

Krympehylser

8 varianter

Krympehylser med lim, for beskyttelse av fiberskjøt. Våre krympehylser holder høy kvalitet, og har svært gode smelteegenskaper. Krympehylsene leveres i forskjellige lenger og diametere for å tilpasses alle typer applikasjoner.  Testet og godkjent i samsvar med TELCORDIA GR-1380-CORE.

Blåsefiber EPSU MM OM3/4

8 varianter

Blåsefiber EPSU SM G657A1

6 varianter

Sjøkabel

6 varianter

Jordkabel CLT

1 variant

Kanalkabel

14 varianter

Duplex LC/UPC-LC/APC G657A

10 varianter

Duplex LC/UPC-LC/UPC G657A

10 varianter

Multimode Adaptors

12 varianter

Duplex SC/APC-LC/UPC G657A

10 varianter

Duplex SC/UPC-LC/APC G657A

10 varianter

Mikrokabel CLT 2,0-3,2mm

4 varianter

Mikrokabel CLT 2,0mm

2 varianter

Duplex SC/UPC-LC/UPC G657A

10 varianter

Mikrokabel CLT 3.9mm

6 varianter

Fiberoptisk kabel for installasjon i fiberrør. Kabelen er hovedsakelig laget for å bli blåst i fiberrør. Fibrene ligger i gelfylt unitube. Kabelen har en lavfriksjons sort ytterkappe av HDPE, og leveres med 2-12 fiber. Egenskaper: Mekaniske tester i henhold til IEC 60794-1-2. Den forventede livslengden ved normal benyttelse overstiger 30 år. Bruksområde: • Aksessnettet

Duplex LC/APC-LC/APC G657A

10 varianter

ADSS MLT 150 mtr spenn

7 varianter

ADSS er en fiberoptisk kabeltype beregnet for installasjon i luft mellom stolper. Kabelen er konstruert for maks 150m spenn lengder, under forhold i henhold til NESC Heavy. Kabelen inneholder 250 µm fiber som ligger beskyttet i gel fylte tuber. Hver tube inneholder 12 fiber. Tubene ligger rundt et sentralt FRP strekkelement. Denne konstruksjonen kalles for MLT (Multi Loose Tube). Kabelen er UV-bestandig, langsgående vanntett og har to svarte halogenfri ytterkapper av henholdsvis HDPE og MDPE. Kabelen kan enkelt strippes ved hjelp av en innlagt strippetråd. Konstruksjonen med dobbel ytterkappe, FRP strekkelement og aramidgarn gir kabelen høy strekkstyrke. Egenskaper: Mekaniske tester i henhold til IEC 60794-1-2. Den forventede livslengde ved normal bruk/installasjon overstiger 30 år. Bruksområde • Transportnett