OM3

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel.

Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24.

Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE.

ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 0,5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977360

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 1m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977361

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 2m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977362

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 3m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977363

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 4m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977364

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977365

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 7,5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977366

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 10m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977367

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 15m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977368

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-SC 20m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977369

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-SC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 0,5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977370

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 1m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977371

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 2m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977372

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 3m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977373

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 4m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977374

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977375

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.

Fibersnor 2xMM OM3 SC-LC 7,5m OM3 Turkis 2mm LSZH

6977376

Fibersnor multimodus OM3-300 50/125µm med turkis (aqua) 2mm duplex kabel og 2XSC-LC kontakter. Halogenfri i henhold til EN 60754-1/2 og brannhemmende i henhold til IEC 60332-2-2 og IEC 60332-3-24. Oppfyller kravene i IEC 61300 og TELCORDIA GR-326-CORE. ID merket med et unikt nummer for full sporbarhet og leveres med individuell testprotokoll.