Singlemode Adaptors

13 varianter

El nummer 6923209
Produkt navn Adapter SM SC/APC Simplex simplex, grønn
Konnektor SC
Type Simplex
Farge Grønn
El nummer 6977434
Produkt navn Adapter SM SC/UPC Enkelt Blå ZrO2 Klips/Skrue
Konnektor SC
Type Simplex
Farge Blå
El nummer 6977435
Produkt navn Adapter SM SC/UPC Dobbelt Blå ZrO2 Klips/Skrue
Konnektor SC
Type Duplex
Farge Blå
El nummer 6977436
Produkt navn Adapter SM LC/UPC Duplex Blå ZrO2 Klips/Skrue SCS
Konnektor LC
Type Duplex
Farge Blå
El nummer 6977437
Produkt navn Adapter SM LC/UPC Quad Blå ZrO2 Klips/Skrue SCD
Konnektor LC
Type Quad
Farge Blå
El nummer 6977438
Produkt navn Adapter SM SC/APC Enkelt Grønn ZrO2 Klips/Skrue
Konnektor SC
Type Simplex
Farge Grønn
El nummer 6977439
Produkt navn Adapter SM SC/APC Dobbelt Grønn ZrO2 Klips/Skrue
Konnektor SC
Type Duplex
Farge Grønn
El nummer 6977440
Produkt navn Adapter SM LC/APC Dobbelt Grønn ZrO2 Klips/Skrue SCS
Konnektor LC
Type Duplex
Farge Grønn
El nummer 6977441
Produkt navn Adapter SM LC/APC Quad Grønn ZrO2 Klips/Skrue SCD
Konnektor LC
Type Quad
Farge Grønn
El nummer 6977454
Produkt navn Adapter SM SC/UPC Enkelt Blå ZrO2 Snap In, uten øre
Konnektor SC
Type Simplex
Farge Blå
El nummer 6977455
Produkt navn Adapter SM SC/APC Enkelt Grønn ZrO2 Snap In, uten øre
Konnektor SC
Type Simplex
Farge Grønn
El nummer 6977456
Produkt navn Adapter SM LC/UPC Dobbelt Blå ZrO2 Snap In, uten øre
Konnektor LC
Type Duplex
Farge Blå
El nummer 6977457
Produkt navn Adapter SM LC/APC Dobbelt Grønn ZrO2 Snap In, uten øre
Konnektor LC
Type Duplex
Farge Grønn