Fiberuttak PTO 1xSC/APC KIT 1 inkl. adapter

El nummer 9101206 Kopiere
Salgsenhet Stk Kopiere
ETIM-klasse EC001409 Kopiere
  • Produktbeskrivelse

    Et lite og fleksibelt IP40 klassifisert fiberuttak for innendørs montasje, i hvit ABS-PC plast.

    Uttaket har integrerte fjærbelastede støvlokk og skjøtekassett for 2 fiber.

    Leveres med:

    • 1xSC/APC simplex adapter
    • festemateriell
    • kabeltetning

     

    Uttaket er tilpasset for bruk av G657-fiber, og kapasitet til 2xSC simplex adaptere.

    NB: Dersom man benytter 2 stk adaptere, må man benytte adaptere uten ører. 

    • Elnr: 6977454 - Adapter SM SC/UPC simplex uten ører
    • Elnr: 6977455 - Adapter SM SC/APC simplex uten ører

     

    Kabel/rør med maks 5mm i diameter kan tas inn fra baksiden, ovenfra eller unnenfra.

  • Dimensjoner
    Lengde 80 mm Kopiere
    Høyde 20 mm Kopiere
    Bredde 80 mm Kopiere
    Vekt 50 g Kopiere
  • Dokumenter
  • Tekniske spesifikasjoner - Skjøtebokser
    Bruksområde Innendørs Kopiere
    Skjøtekapasitet 2 Kopiere
    Konnektor - kapasitet 2 Kopiere
    Konnektor - typer SC/APC Kopiere
    Diameter Innkommende kabel max 5mm Kopiere
    Skjøtebrett - inkludert 1 Kopiere
    Maks fiber pr skjøtebrett 2 Kopiere
    Skjøteholder inkludert Ja Kopiere
    IP klassefisering IP40 Kopiere
    Slagfasthet (EN 62262) IK06 Kopiere
    Farge Hvit RAL 9010 Kopiere
    Materiale ABS-PC Kopiere
    Generic_Halogen_Free Ja Kopiere
    Brannklasse UL 94-V0 Kopiere
    Vekt 50 g Kopiere